Trzecie i czwarte miejsce w Puławach
kategoria kategoria, dodadany: 11 11 2009 przez Samin

Turniej rozegrano w dn. 9.11.09 r w Puławach z Okazji Święta Niepodległosci. Turniej był turniejem „open”.UKS wystawił 2 zespoły: kadetki i młodziczki. Najpierw grano w grupach, a potem dwa pierwsze zespoły grały o miejsce I, a zespoły z 2 miejsc grały o miejsce trzecie.

UKS I w grupie grał z: ZSO nr 3 i ZSO nr 1 Puławy.

W zespole UKS „ JEDYNKA ” grały : PAULINA STAŃCZAK, EWELINA KOWALCZYK, ANNA ZMITROWICZ, SANDRA STRZELCZYK, MARLENA SZYLIŃSKA, MARTYNA CENKIEL, MARTYNA RZESZOTEK, KAROLINA ZAGOĹšDZIŃSKA, ALEKSANDRA SEREMAK, ANGELA GRABOWSKA.

UKS „ JEDYNKA I – ZSO nr 3
2 – 0 ( 26 – 24, 25 – 18 )

UKS „ JEDYNKA I – ZSO nr 1
0 – 2 ( 19 – 25, 21 – 25 )

UKS „JEDYNKA I” zajął II miejsce w grupie.

Nasz drugi zespół prowadzony przez P. Annę Lipowską - Kałasz grał w grupie z: LO nr 1 Puławy i UKS „DZIEWIĄTKA” Puławy.

W zespole UKS grały: ELIZA KRYCZKA, ANNA NIEDZIELSKA, SONIA KOPROWSKA, MALWINA PIETRZYK, KLAUDIA MAŁEK, ALEKSANDRA KIEŁBOWICZ, KAROLINA KULCZYKA, MAŁGORZATA KUTYŁA.

UKS „ JEDYNKA II – L O nr 1
2 – 0 ( 25 – 21, 25 – 22 )

UKS „ JEDYNKA II – UKS „DZIEWIĄTKA”
0 – 2 ( 12 – 25, 19 – 25 )

UKS „JEDYNKA II” zajął również II miejsce w grupie.

Nasze zespoły spotkały się w meczu o III miejsce w którym lepsze okazały się podopieczne p. Z. Krzesniaka.

UKS „ JEDYNKA II – UKS „JEDYNKA I”
0 – 2 ( 23 – 25, 11 – 25 )