ANTENKA 2024
kategoria kategoria, dodadany: 20 04 2024 przez Samin

Turniej odbył się w dn. 19 – 24.04.2024 r. w hali sportowej w Kozienicach. Turniej rozgrywany był pod Patronatem Burmistrza Gminy Kozienice. W piątek i sobotę  grano w grupach 2 sety do 25 pkt który kończył seta, zaś w niedzielę w zależności od zajętego  w grupach spotkania o miejsca w turnieju. Udział wzięły  kluby : UKS „JEDYNKA  ”  Kozienice, UKS „BETA” Pionki, UKS „ORLĘTA” Raszyn, UKS „ISKRA” Legionowo, KS „SĘP” Żelechów, ULKS Chobrzany, UKS "FUKS" Sulejów W zespole UKS JEDYNKA grały:, WOŹNY GABRIELA, MISZTAL AMELIA,SZULIK MAJA, BEDNAREK KLARA, GUGAŁA MAGDALENA, ZIÓLEK MARTA, WOLSCZAK LENA, JARCZYŃSKA KORNELIA. Wyniki spotkań  UKS „JEDYNKA ”   :UKS „JEDYNKA ”   UKS „BETA” Pionki  0 – 2 ( 25 – 14, 25 – 12)ULKS Chobrzany 0 – 2   ( 26 – 24, 25 – 11 ), KS „SĘP II ” Żelechów 0 – 2 ( 25 – 12, 25 – 13 ), UKS „ISKRA II” Legionowo  0  – 2 ( 26 – 24, 25 -22 ). UKS „JEDYNKA ” zalął ostatnie miejsce w grupie i miał grać o 9 miejsce, ale nie dojechał zepół MOS WOLA Warszawa. Turniej wygrał UKS "ORLĘTA" Raszyn pokonując w finale KS "SĘP I" Żelechów 2 - 0 ( 29 - 27, 25 - 16), a o trzecie miejsce ULKS Chobrzany pokonał UKS "BETA" Pionki 2 - 0( 25 - 20, 25 - 16).Kolejność końcowa turnieju: 1.   UKS „ORLĘTA” Raszyn 2.   KS „SĘP I” Żelechów 3.  ULKS Chobrzany 4.  UKS „BETA” Pionki 5. KS „SĘP II” Żelechów 6UKS „FUKS” Sulejów 7. MKS „ISKRA II” Legionowo 8.  MKS „ISKRA II” Legionowo 9.  UKS „JEDYNKA” KozieniceWybrano również MVP i 3 najlepsze zawodniczki turnieju, które otrzymały pamiątkowe puchary  i zostały nimi: MVP turnieju: WIKTORIA RUSZCZYK z UKS ORLETA RaszynNajlepsza atakująca : MARTA KOZŁOWSKA z KS SĘPŻelechówNajlepsza wystawiająca : GABRIELA KAROLAK z UKS ORLETA RaszynNajlepsza odbierająca : AMELIA CZARNECKA z UKS Chobrzany.Wybrano również najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach, które otrzymały pamiątkowe statuetki. Zostały nimi:Najlepsza UKS „Jedynka ” Kozienice  WOŹNY GABRIELA  ULKS Chobrzany  GRĘBOWIEC KAROLINA, UKS „FUKS’ Sulejów  KACZMARSKA KAJA,   UKS „Beta” Pionki  GĘBCZYK ANTONINA, KS „SĘP I” Żelechów   DOMINIKA PRACZ, KS „SĘP II” Żelechów  BYTNIEWSKA WIKTORIAUKS „ORLĘTA” Raszyn  DULIŃSKA ZOFIA,  MKS „ISKRA I” Legionowo  DOBIŃSKA ZOFIA, MKS „ISKRA II” Legionowo  SZRAMA MAJA.  Nagrody wręczali Dyrektor Wydziału Promocji  Pan Jarosław Traczyk ,pełnomocnik Zarządu SKOK ENERGIA Pan Piotr Szczepanik oraz członek Zarządu UKS Jedynka Pani Violetta Bednarek.

Zrealizowano dzięki wsparciu Gminy Kozienice w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych.”

Zapraszamy do galerii zdjęć z turnieju.